Kamerové systémy

čtvrtek, 14 leden 2016 00:00 Napsal(a) 
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Kamerové systémy nebo starším označením CCTV systémy dnes nacházejí uplatnění v nejrůznějších oblastech.Obrovský pokrok v této oblasti dovoluje aplikace, které by nebyly ještě před deseti lety možné. Vyjímkou tak není počítání vozidel, chodců, střežení překročení čáry a stovky dalších aplikací. Rozpoznámí SPZ je v parkovištích obchodních domů běžné a rozpoznání obličejů již není výsadou pouze špičkových systémů.

Není týdne abychom ve zprávách neviděli záznamy z CCTV systémů v obytných domech, na ulicích, čerpacích stanicích a podobně. Také není týdne, kdy tyto záznamy přispějí k dopadení pachatele. CCTV kamerové systémy už nejsou výsadou velkých měst ale pořizují si je i menší obce protože jejich přínos k bezpečnosti a veřejnému pořádku je nesporný. Vyjímkou nejsou již dnes ani kamerové systémy na rodinných domech a chalupách.

Naprostou samozřejmostí je přenos obrazu do mobilního telefonu vlastníka, nebo správce objektu. Pro přenos obrazu se používají různé technologie od klasických analogových přes turbo HD po IP systémy technologie se volí v závislosti na konkrétní situaci. Dodáváme rovněž i speciální aplikace jako například podvodní kamery do bazénů, skryté kamery, nobilní kamery a podobně. Pro rozsáhlé kamerové systémy budujeme dohledová centra s dálkovým ovládáním kamer a TV stěnami. CCTV kamerové systémy si dne může dovolit opravdu každý.

Přečteno 101454 x Naposledy změněno sobota, 12 březen 2016 20:36

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

O nás

V oblasti monitorovacích technologií jsme trvale špičkovou společností, která nabízí nejmodernější trendy a celé spektrum systémů. Realizujeme řešení od soukromých domů po celé výrobní, nemocniční a administrativní komplexy.

Rychlý kontakt

MIKA Systems s.r.o.

Sokolovská 776/25, Plzeň, 32300
IČO: 04535723 tel: +420 724 602 702 
info@mikasystems.cz

         

Newsletter

Chcete-li dostávat informace o novinkách z oblasti bezpečnostních novinek, vyplňte prosím svůj e-mail.