Komplexní řešení zabezpečení budov

čtvrtek, 14 leden 2016 00:00 Napsal(a) 
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Narozdíl od minulosti musí současné budovy splňovat celou řadu různých kritérií. Technologie budov obsahuje oblasti jako požární a bezpečnostní systémy, nouzové osvětlení, evakuační rozhlas, počítačové sítě, systémy řízení přístupu, domácí dorozumívací systémy a podobně.

Vybavení budov těmito technologiemi je ve většině případů dáno normami a není tedy dnes možné postavit dům alespoň bez minimální požární ochrany. Elektronická zabezpečovací zařízení nacházejí uplatnění od garáží přes chaty, chalupy, rodinné domy po nákupní centra nebo třeba hrady a zámky. Není zvláštností použití zabezpečovacího zařízení pro automatizaci domu jako například otevírání vrat garáže, zalévání trávníku, stahování rolet ovládání světel atd.

Na sídlištích jsou stále častěji k vidění systémy řízení přístupu do bytových domů na bázi čipů, rekonstrukce domácích dorozumívacích zařízení včetně videa. Použití videotelefonů v rodinných domech či firmách je takřka samozřejmostí. Ve velkých kancelářských objektech jsou systémy řízení přístupu přímo nutností a jsou téměř vždy kombinovány s prvky fyzické bezpečnosti (turnikety, rámy, otevírače dveří atd.). Navrhonout jakoukoli budovu bez strukturované kabeláže pro počítačovou síť je dnes již nemaslitelné Dodáváme široké portfolio těchto aplikací např. od značek Jablotron, Apollo, CONNAX, SATEL, PARADOX, BOSCH, SIEMENS, D-link, MikroTik atd.

Přečteno 71890 x Naposledy změněno sobota, 20 únor 2016 05:59

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

O nás

V oblasti monitorovacích technologií jsme trvale špičkovou společností, která nabízí nejmodernější trendy a celé spektrum systémů. Realizujeme řešení od soukromých domů po celé výrobní, nemocniční a administrativní komplexy.

Rychlý kontakt

MIKA Systems s.r.o.

Sokolovská 776/25, Plzeň, 32300
IČO: 04535723 tel: +420 724 602 702 
info@mikasystems.cz

         

Newsletter

Chcete-li dostávat informace o novinkách z oblasti bezpečnostních novinek, vyplňte prosím svůj e-mail.