Kamerové systémy

Kamerové systémy se staly nezbytnou součástí bezpečnostních a kontrolních systémů nejrůznějších objektů. V tomto, dnes nejvíce se rozvíjejícím odvětví bezpečnostních systémů jsme připraveni Vám nabídnout nejen komplexní systémy nejvyšší kvality od mnoha renomovaných výrobců ale také  systémy méně známých výrobců s důrazem na vysokou kvalitu při zachování rozumné ceny. Kamerové systémy se dělí do několika odvětví a je pouze na Vás, které pro svou realizaci zvolíte. V případě, že si nejste jistí správnou volbou, velmi rádi Vám s výběrem poradíme.

Zveřejněno v Kamerové systémy

Nejen špioni a tajní agenti potřebují využívat technologii skrytých kamer. V současnosti tato technologie dokáže nahradit fotopasti nebo slouží v případech kdy je nutné odhalit pachatele bez toho aby věděl, že ho kamera snímá.


Zveřejněno v Kamerové systémy

TurboHD je nová technologie, která umožňuje převést digitální signál na analogový na větší přenosovou vzdálenost s nižšími náklady, což snižuje celkovou úložnou kapacitu systému.


Zveřejněno v Kamerové systémy

Analogové kamery jako vývojový následovník klasických kinofilmových 8-32mm kamer jsou založeny na modulovaný elektrickém signálu (PAL, NTSC), který je principiálně omezen rozlišením 720 x 576 obrazových bodů.


Zveřejněno v Kamerové systémy

Dohledová centra jsou budována za účelem nepřetržitého sledování a okamžité reakce na události kamerových systémů. Dohledová centra významným způsobem rozšiřují efektivitu kamerových systémů.


Zveřejněno v Kamerové systémy

Nejvíce rozvíjejícím se typem kamerových systémů jsou IP systémy. Výhodou těchto systémů je jejich vysoké rozlišení, kompaktnost, možnost lokálního záznamu, škálovatelnost a náklady.


Zveřejněno v Kamerové systémy

MIKA Systems s.r.o. byla založena v roce 2015 jako instalační firma pro zabezpečovací požární a kamerové systémy.


O nás

V oblasti monitorovacích technologií jsme trvale špičkovou společností, která nabízí nejmodernější trendy a celé spektrum systémů. Realizujeme řešení od soukromých domů po celé výrobní, nemocniční a administrativní komplexy.

Rychlý kontakt

MIKA Systems s.r.o.

Sokolovská 776/25, Plzeň, 32300
IČO: 04535723 tel: +420 724 602 702 
info@mikasystems.cz

         

Newsletter

Chcete-li dostávat informace o novinkách z oblasti bezpečnostních novinek, vyplňte prosím svůj e-mail.