Skryté kamery

Ilustrativní obrázek Ilustrativní obrázek
úterý, 02 únor 2016 00:00 Napsal(a) 
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Nejen špioni a tajní agenti potřebují využívat technologii skrytých kamer. V současnosti tato technologie dokáže nahradit fotopasti nebo slouží v případech kdy je nutné odhalit pachatele bez toho aby věděl, že ho kamera snímá.

Nejen špioni a tajní agenti potřebují využívat technologii skrytých kamer.

V současnosti tato technologie dokáže nahradit fotopasti nebo slouží v případech kdy je nutné odhalit pachatele bez toho aby věděl, že ho kamera snímá. Dají se použít v budovách i mimo ně. Náhrada fotopastí pomůže odhalit "pachatele" z živočišné říše ať už straku , kunu nebo jiné zvíře.

V kombinaci s kapacitními záznamovými médii (micro SD až 128GB) lze nechat zařízení v offline módu několik dní nebo týdnů. Skrytou kameru lze také používat jako online kameru, tam kde je to žádoucí. Dodáváme několik druhů skrytých kamer včetně stropních panoramatických. Pokud máte zájem, kontaktujte nás, doporučíme Vám nejvhodnější zařízení podle Vašich požadavků.

Přečteno 16232 x Naposledy změněno úterý, 02 únor 2016 11:06

Související položky (podle značky)

Více z této kategorie: « IP systémy

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

O nás

V oblasti monitorovacích technologií jsme trvale špičkovou společností, která nabízí nejmodernější trendy a celé spektrum systémů. Realizujeme řešení od soukromých domů po celé výrobní, nemocniční a administrativní komplexy.

Rychlý kontakt

MIKA Systems s.r.o.

Sokolovská 776/25, Plzeň, 32300
IČO: 04535723 tel: +420 724 602 702 
info@mikasystems.cz

         

Newsletter

Chcete-li dostávat informace o novinkách z oblasti bezpečnostních novinek, vyplňte prosím svůj e-mail.