Turbo HD systémy

Ilustrativní obrázek Ilustrativní obrázek
úterý, 02 únor 2016 00:00 Napsal(a) 
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

TurboHD je nová technologie, která umožňuje převést digitální signál na analogový na větší přenosovou vzdálenost s nižšími náklady, což snižuje celkovou úložnou kapacitu systému.

TurboHD je nová technologie, která umožňuje převést digitální signál na analogový na větší přenosovou vzdálenost s nižšími náklady, což snižuje celkovou úložnou kapacitu systému. Video přenos může přes koaxiální kabel dosáhnout až 300 ~ 500 metrů bez zjevné ztráty kvality obrazu. HD-TVI může přenášet analogový video signál CVBS 75Ohm s rozlišením 720p a 1080p při 25 snímcích / s.

Výměnou stávajících analogových kamer a DVR za nejnovější HD-TVI kamery a DVR mohou uživatelé upgradovat svůj monitorovací systém na zbrusu nový HD 1080p systém. Tato změna si nevyžaduje zvláštní znalosti a náklady na instalaci.

Analogový HD systém s vysoce kvalitním 720p / 1080p rozlišením. Přenáší video a audio signál a datový signál přes koaxiální kabel bez ztráty kvality a zpoždění.

Kamery a zařízení HD-TVI (Turbo HD) jsou nyní cenově prakticky na úrovni klasických analogových kamer s nižším rozlišením přitom kvalitativně nesrovnatelně lépe. Zařízení je možné kombinovat s klasickým analogovým systémem a koaxiálními resp. UTP kabeláží.

Kvalita obrazu je prakticky totožná s IP kamerami při nulovém časovém zpoždění.

Možnost využití příslušenství určeného původně pro analogové přenosy: přepěťové ochrany, galvanické oddělovače, zesilovače a převodníky na kroucený pár můžete použít původní, určené pro analog. Navíc rekordéry HD-TVI umožňují připojit jak analogové tak HD-TVI a dokonce i IP kamery. 

TurboHD je nejvhodnějším řešením tam kde se upgraduje analogový systém bez možnosti výměny kabeláže, nebo tam kde jsou velké vzdálenosti.

Přečteno 17151 x Naposledy změněno úterý, 02 únor 2016 09:47

Související položky (podle značky)

Více z této kategorie: Analogové systémy »

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

O nás

V oblasti monitorovacích technologií jsme trvale špičkovou společností, která nabízí nejmodernější trendy a celé spektrum systémů. Realizujeme řešení od soukromých domů po celé výrobní, nemocniční a administrativní komplexy.

Rychlý kontakt

MIKA Systems s.r.o.

Sokolovská 776/25, Plzeň, 32300
IČO: 04535723 tel: +420 724 602 702 
info@mikasystems.cz

         

Newsletter

Chcete-li dostávat informace o novinkách z oblasti bezpečnostních novinek, vyplňte prosím svůj e-mail.