Zabezpečovací systémy

V oblasti elektronických zabezpečovacích systémů nabízíme kompletní profesionální řešení pro elektronické zabezpečení objektů všech velikostí a kategorií. Zdarma provedeme posouzení bezpečnostní situace daného objektu a navrhneme Vám optimální vyhovující řešení. Všem našim zákazníkům poskytujeme záruční a pozáruční servis včetně pohotovostní služby, pravidelné servisní prohlídky EZS a napojení objektů na Pult centrální ochrany (PCO).

Zveřejněno v Zabezpečovací systémy

Docházkové a identifikační systémy slouží ke sběru informací o čase a důvodu průchodu místem kontroly a jejich dalšímu zpracování. Nahrazují tak klasické píchací hodiny, papírovou evidenci a složité zpracování získaných údajů.


Zveřejněno v Zabezpečovací systémy

Jedná o dorozumívací zařízení mezi vstupními dveřmi do domu nebo vstupní brankou a jednotlivými bytovými jednotkami. Instalace čipových přístupových systémů provádíme v souladu s požadavky zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


Zveřejněno v Zabezpečovací systémy

Myšlenkou na kompletně zabezpečený dům či byt se začínáme často zaobírat až poté, co se staneme obětí loupeže, a v okamžiku, kdy nám někdo naruší místo, kde jsme se až doposud cítili v naprostém bezpečí.


Zveřejněno v Zabezpečovací systémy

Elektrická požární signalizace (EPS) slouží k tomu, aby detekovala požár již při jeho vzniku a rychle přivolala na místo vznikajícího požáru osobu, která je schopna začínající požár zlikvidovat nebo přivolat další pomoc.


O nás

V oblasti monitorovacích technologií jsme trvale špičkovou společností, která nabízí nejmodernější trendy a celé spektrum systémů. Realizujeme řešení od soukromých domů po celé výrobní, nemocniční a administrativní komplexy.

Rychlý kontakt

MIKA Systems s.r.o.

Sokolovská 776/25, Plzeň, 32300
IČO: 04535723 tel: +420 724 602 702 
info@mikasystems.cz

         

Newsletter

Chcete-li dostávat informace o novinkách z oblasti bezpečnostních novinek, vyplňte prosím svůj e-mail.