Domácí dorozumívací systémy

Ilustrativní obrázek Ilustrativní obrázek
úterý, 02 únor 2016 00:00 Napsal(a) 
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Jedná o dorozumívací zařízení mezi vstupními dveřmi do domu nebo vstupní brankou a jednotlivými bytovými jednotkami. Instalace čipových přístupových systémů provádíme v souladu s požadavky zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Jedná o dorozumívací zařízení mezi vstupními dveřmi do domu nebo vstupní brankou a jednotlivými bytovými jednotkami. Zde montujeme celou škálu zařízení od nejjednodušších (pouze pro zazvonění na byt), přes složitější,vybavené audio, či video komunikačními jednotkami s možností otevírání elektrického zámku,nebo elektrických vrat, až po systémy vybavené softwarem pro evidenci přístupových předmětů např. karet nebo čipů.

Pro rodinné domy je nejčastější aplikací videotelefon s otevíračem elektrického zámku dveří či branky, pro bytový dům je žádanou aplikací otevírání vchodových dveří, může jich být i více pro více vchodů, pomocí čipů ve formě klíčenek.Cena klíčenky je srovnatelná s cenou obyčejného klíče, má však tu výhodu, že při zrátě klíčenky ji pouze zneplatníte v systému a nelze ji již, na rozdíl od klasického klíče, použít pro odevření dveří.

Při těchto instalacích se také používají elektrické samozamykatelné zámky, kde při každém zavření dveří dojde k automatickému samouzamčení zámku, z vnitřní strany je zámek opatřen panikovou funkcí.Otevření dveří je možné pouhým „zatlačením“ na dveře. V současnosti je nabídka v této oblasti tak široká, že se zákazníci neřídí jen cenou, ale také designem produktu. Provádíme jak nové instalace, tak rekonstrukce stávajících zařízení.

Instalace čipových přístupových systémů provádíme v souladu s požadavky zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Přečteno 13904 x Naposledy změněno úterý, 02 únor 2016 04:55

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

O nás

V oblasti monitorovacích technologií jsme trvale špičkovou společností, která nabízí nejmodernější trendy a celé spektrum systémů. Realizujeme řešení od soukromých domů po celé výrobní, nemocniční a administrativní komplexy.

Rychlý kontakt

MIKA Systems s.r.o.

Sokolovská 776/25, Plzeň, 32300
IČO: 04535723 tel: +420 724 602 702 
info@mikasystems.cz

         

Newsletter

Chcete-li dostávat informace o novinkách z oblasti bezpečnostních novinek, vyplňte prosím svůj e-mail.